OKUL AİLE BİRLİĞİ

SAYIN VELİLERİMİZ,

Özel Bilkent Lisesi Okul Aile Birliği sayfasına hoş geldiniz.

Özel Bilkent Lisesi Okul Aile Birliği 09/02/2012 Resmi Gazetede yayınlanan 28199 sayılı Milli Eğitim Bakanlığı Okul Aile Birliği Yönetmeliği uyarınca faaliyetlerini yürütmektedir.

2016-2017 Dönemi Okul Aile Birliğimiz anılan Yönetmelik hükümleri kapsamında 15 Ekim 2016 tarihinde yapılan Genel Kurulda yapılan seçimler sonucunda seçilen üyeleri ile birlikte 15 Ekim 2016 tarihli ilk Yönetim Kurulu toplantısını gerçekleştirerek faaliyetlerine başlamıştır.

Okul Aile Birliği olarak okulumuzun velileri arasından seçilerek gönüllülük esasına dayanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizlerle birlikte çalışmak isteyen tüm velilerimize Okul Aile Birliği’nin çocuklarımızın bireysel problemlerini çözme, kendi çocuklarımız özelinde yaşananları okul yönetimine aktarma platformu olmadığını, aksine; tüm okulu ve geneli ilgilendiren durumlarla ilgilendiğimiz ve çocuklarımızın tümünün ortak çıkarı için çalışan bir birim olduğunu hatırlatmak isteriz. OAB etkinlikleri, gönüllü çalışmaya dayanıyor. Zamanımızı ve emeğimizi vermek üzere gönüllü olmayı, çocuklarımızın eğitimine katkıda bulunma yolu olarak görüyoruz. Okul genelini ilgilendirdiğini düşündüğünüz konular olursa ve bunu OAB platformunda gündeme getirmeyi arzu ederseniz aşağıdaki iletişim adresine mail atabilirsiniz. Saygılarımızla,

OAB iletişim adresi: oablise@bilkent.edu.tr

Görev dağılımı aşağıdaki gibidir:

Yönetim kurulu asil üyeler Yönetim kurulu yedek üyeler
Pelin Yatağan – Başkan Serpil Tın
Ilgın Aytun – Başkan yardımcısı Esra İnaloğlu
Melek Kılıç – Muhasip üye Nalan Özkan
Yeşim Karadeniz – Sekreter üye Derya Taşar
Nur Özcan – Üye İpek Sözen

 

Denetleme kurulu asil üyeler Denetleme kurulu yedek üyeler
Hüseyin Özçelik Sevinç Yazıcı
İlker Yolgiden Işıl Ece Biçer
Döndü Erhan Gökhan Öztürk