Bu hafta okulumuzda 21 Mart “Dünya Ormancılık Günü ”nde yağmurun olmadığı. Öncelikle bir “geri dönüşüm köşesi” oluşturduk. Fotoğraflarını görmek için bu köşede, geri dönüşümle yeniden kazanılmış kağıtlara yer verdik. Öğrencilerin ve öğretmenlerin bu kâğıtları tercih etmeleri sağladık.

TEMA Vakfı yararına bir fidan bağış kampanyası çalıştır oldu. Sınıf arkadaşları ve Tema Vakfı Kulübü ile birlikte oynanttüğümüz “fidan bağış kampanyası” beklentilerindeki bir ilgiyle karşılandı. TEMA Vakfı’nın okulumuzun adına çok sayıda fiili dikilecek olması bizi çok mutlu etti.

Hepimizin bildiği gibi toprağımız, suyumuz ve ağaçlarımız gün geçtikçe azalıyor. Hafta içi 22 Mart “Dünya Su Günü” etkinliklerinin organizasyonunu üstlenen sınıf arkadaşıma Simay Savaş ile birlikte uyumlu bir çalışma gerçekleştirdik. Okulumuzda doğayı koruma bilincini elimizden geldiğince yaymaya çalıştık. Bizi bu çalışmalarımız için yurttaşımız müdürümüz Denizhan Gökmen’e ve Ceyda Çakmak’a teşekkürlerimizi sunarız. “Dünya Mutfakları Kulübü” ve “TEMA Vakfı Kulübü” öğretmenleriimize ve kampanyasına katılmak, herkese teşekkür ederiz.

Ece Naz Ertunç – Karya Antmen 11-E